Kto som?

Biografia Amandy McCullough

amandaVolám sa Amanda McCullough a prisťahovala som sa na Slovensko v lete roku 2014, po získaní certifikátu CELTA inštruktora cez Cambridge University, Anglicko. Tomuto predchádzalo získanie bakalárskeho titulu na Dalhousie University v Halifaxe, Nova Scotia, Kanada. V súčasnej dobe, pracujem na získaní vysokoškolské titulu v odbore „rodičovstva“, spolu so svojím manželom.

Moja národnosť je kanadská, narodila som sa a vyrastala na východnom pobreží Atlantického oceánu v Novom Škótsku. Po absolvovaní univerzity som pracovala na výletných lodiach spoločnosti Carnival Cruiselines Miami, Florida, USA.

To bolo aj miesto, kde som stretla svojho manžela Milana.

Obidvaja máme spoločnú vášeň „cestovanie“ a vďaka tomu sme mohli vidieť a spoznať veľa miest a krajín. Krátku dobu na Slovensku, Anglicko, USA, a posledných osem rokov v Kanade.

V Kanade som zastávala pozíciu certifikovaného rekreačného terapeuta a pracovala som v mnohých zdravotných zariadeniach. Mám bohaté znalosti a skúsenosti s prácou s deťmi, dospievajúcimi, dospelými a staršími ľuďmi žijúcimi s postihnutím i bez.

Prečo Slovensko?

Na Slovensku som strávila veľa času na rodinných dovolenkách a zamilovala sa do spôsobu života a kultúry. Cítila som, že moje deti to potrebujú spoznať a zažiť na vlastnej koži krajinu ktorá je súčasťou ich dedičstva. Rozhodnutie presunúť sa z Kanady na Slovensko nebolo jednoduché, ale ja aj moja rodina sme veľmi šťastný a spokojný, a užívame si všetko čo tato krásna krajina poskytuje.

Mobil SK: 0901 788 816
Mobil EN: 0907 475 517
Komenského 2
059 21 Svit